Naši klienti

Každý den se zaměřujeme na to, abychom našim zákazníkům poskytovali řešení, která jsou efektivní a zvyšují produktivitu.

Náš tým

Nejlepší investice, kterou můžeme udělat, je do lidí. Podporujeme naše zaměstnance v procesu učení a rozvoje, aby si rozšířili své dovednosti.

Naše technologie

Inovujeme pomocí nejnovějších technologií a vyvíjíme pracovní metodiky pro vytváření účinných řešení pro naše zákazníky z oblasti healthcare.

Naše mise

Kvalita života pacientů a jejich rodin je základem úspěchu všech společností na lékařském trhu. Víme, že každá jednotlivá ordinace, klinika, nemocnice, lékárna nebo sklad na léky může tuto výzvu zvládnout s pomocí používání softwarových řešení, která organizují a zefektivňují celé jejich podnikání.

Za 15 let činnosti jsme pomohli velkým či malým firmám v oblasti zdravotnictví nabízet kvalitní lékařské služby efektivněji, rychleji nebo za lepší cenu.

Vize HTSS

Budujeme integrovaný ekosystém softwarových řešení pro lékařskou oblast, připravený reagovat na potřeby, ale také na výzvy, které se v této oblasti činnosti objevují. 

Neustále se učíme ze zkušeností našich partnerů a jsme napojeni na nejnovější softwarové trendy. HTSS je více než IT společnost s hlubokým pochopením činností lékařského systému. Chceme, aby naše produkty zjednodušily pracovní procesy poskytovatelů zdravotní péče a zlepšily služby, které poskytují.

Inovujeme s vámi

Specialisté HTSS jsou vždy spojeni s nejnovějším vývojem v technologii a medicíně, aby mohli našim partnerům nabízet softwarová řešení přizpůsobená jejich podnikání. Naše produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich obchodních cílů, ale také aby mohly poskytnout vašim pacientům péči, kterou potřebují. 

HTSS provozuje oddělení věnované výzkumu a vývoji produktů, které zahrnují strojové učení a umělou inteligenci, které vám pomohou činit nejlepší rozhodnutí pro vaše podnikání.

Manažerský tým HTSS

S pomocí našich partnerů nabízíme nejlepší IT&C řešení

Proč HTSS

Kvalita našich služeb vychází z toho, jak každý den myslíme a pracujeme. Soudržnost našich zásad a jednání je prokázána certifikacemi, které vlastníme.

logo htss
2012
Založení HTSS
2012
2013
HTSS vyvíjí a uvádí na rumunský trh první produkty z katalogu společnosti

HTSS a je v Top 50 společností podle obratu (Romanian Universe)
2013
2015
HTSS zvyšuje svou přítomnost na trhu healthcare a rozvíjí se v oblasti IT služeb a infrastruktury

HTSS se stáva Gold Application Development Partner – Microsoft (MS)
2015
2016
HTSS odkoupila Winsoft a stává se lídrem na trhu maloobchodního softwaru s 30% market share

HTSS uzavíra partnerství s Amethyst Radiotherapy a MagnaPharm v několika zemích. Služby HTSS jsou nyní dostupné mimo Rumunsko
2016
2017
HTSS získává certifikát HPE Platinum

HTSS dodává komplexní infrastrukturní projekty a IT služby pro DataCenter a Security a stává se partnerem většiny rumunských bank a většiny energetických společností

HTSS se stává akcionářem společnosti eMed UK jako technologický partner a vyvíjí portál služeb pro trh Healthcare
2017
2018
HTSS uzavírá partnerství s Dr Maxem pro Rumunsko a ostatní země, ve kterých společnost působí

HTSS je uvedena v Top 30 společnostech podle obratu
2018
2020
HTSS se stává partnerem Dell Platinum

HTSS podepisuje partnerství s ABB v Rumunsku pro vývoj softwaru

HTSS začíná vývoj několika projektů v Norsku

HTSS je na 12. míste v top themanifest.com pro vývoj softwaru on demand

HTSS se stáva cloud service provider pro Microsoft
2020
2021
HTSS rozšiřuje svou spolupráci s Microsoftem v několika obchodních vertikálách

Microsoft investuje do produktů HTSS

Microsoft investuje do produktů HTSS

HTSS byl oceněn Gold MS Cloud Sertification
2021