Kompletní softwarové řešení pro řízení a správu lékáren

Požádejte o demo

Pharmaceutical je softwarové řešení navržené a vyvinuté společně s obchodníky a lékárníky, zejména pro správu lékáren a lékárenských řetězců bez ohledu na geografickou oblast a místní legislativu pro prodej léčiv.

Jak funguje Pharmaceutical

Pharmaceutical spravuje celou činnost lékárny nebo řetězce lékáren pomocí dvou modulů: Head Office a Lékárny.

Režim Head Office je navržen tak, aby vám pomohl mít přehled a kontrolu nad činností centrály a lékárenského řetězce. Umožňuje spravovat smlouvy, dodavatele, produkty, které uvádíte na trh, a prodejní ceny. Kromě toho koordinuje a aktualizuje v reálném čase informace a pracovní postup jednotlivých jednotek.

Režim Lékárny funguje paralelně s režimem Head Office a umožňuje výměnu informací mezi jednotlivými jednotkami a centrálou. Kromě toho jej lze použít ke správě pracovního postupu těchto jednotek. Modul Lékárny spravuje aktuální činnost ve vašich lékárnách a zahrnuje aspekty jako odeslané objednávky, vystavené faktury, honorované sítě, dostupné a potřebné zásoby, ale také různé pracovní protokoly.

Výhody Pharmaceutical pro pacienty

Pharmaceutical kombinuje nejmodernější technologie a farmaceutickou vědu, aby pomohla lékárníkům doporučit správné léky do lékařské a medikamentózní historie pacienta. U lidí, kteří již užívají léky, bere Pharmaceutical v úvahu také lékové interakce, aby vytvořila doporučení a může nabízet související produkty.

Všechna tato zařízení maximalizují šance, že pacient dostane správné léky, snižují pravděpodobnost nežádoucích účinků a pomáhají lékárníkovi vybudovat s pacientem vztah založený na důvěře.

Výhody Pharmaceutical pro lékárníky

Stejné mechanismy, které mohou pomoci lékárníkům doporučit pacientovi správné léky, mohou pomoci vaší firmě zvýšit tržby. 

Když lékárník vyhledává v softwaru výrobky podle účinné látky, lze je filtrovat na základě prodejní ceny, marže, doby použitelnosti a dostupných zásob. Kromě toho může Poseidon poskytnout lékárníkovi další související výrobky, které může doporučit pacientovi, aby pomohl s cross-sale.

Spravujte zásoby a snižujte náklady

Pharmaceutical vám dává přehled o peněžních tocích a zásobách jednotlivých jednotek, ale i těch, které jsou řízený přímo centrálnou kanceláří. Tímto způsobem budete moci vytvářet akce na produkty, které dosáhnou data spotřeby a snížit ztráty, které mohou nastat po obdržení zboží. 

Pharmaceutical umožňuje centralizovanou správu dodavatelů a jimi nabízených produktů a optimalizaci zásob jejich přerozdělením mezi různá pracovní místa. Toto softwarové řešení navíc usnadňuje zadávání online objednávek partnerům a nabízí přizpůsobené návrhy objednávek pro vaše potřeby.

Držte krok s konkurencí

Farmaceutický trh je extrémně dynamický a abyste byli úspěšní, musíte být schopni motivovat své zaměstnance, být si vědomi potřeb a přání zákazníků a vývoje konkurence. Naštěstí vám s tím pomáhá Pharmaceutical prostřednictvím svých dvou modulů. S tímto softwarovým řešením můžete sledovat aktivitu zaměstnanců a nabízet bonusy na základě výkonu; přitahuje nové zákazníky a upravuje ceny podle jejich potřeb. Kromě toho tato aplikace poskytuje komplexní cenové zprávy od konkurentů a nabízí cenové návrhy a propagační akce.

Výhody Pharmaceutical

Řídí celou činnost lékárny nebo řetězce lékáren

Software navržený a vyvíjený společně s obchodníky a lékárníky.

Pomáhá lékárníkům doporučit ten správný lék pro každého pacienta.

Pomáhá zvýšit prodej prostřednictvím upsell a cross-sell.

Poskytuje přehled o peněžních tocích a stavech jednotlivých útvarů, ale i těch, které jsou řízeny přímo z ústřední kanceláře.

Usnadňuje zadávání online objednávek partnerům a nabízí personalizované návrhy objednávek podle vašich potřeb.

Vyzkoušejte htss řešení zdarma a uvidíte výsledky ve vaší organizaci!

HTSS vám poskytuje kompletní portfolio softwarových řešení pro vaše podnikání ve oblasti healthcare.

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše otázky!

    Vyžádejte si demo

    Zanechte nám své kontaktní údaje a člen týmu htss vás bude brzy kontaktovat.

    Proč nám věřit?

    Kvalita našich služeb se rodí z toho, jak každý den přemýšlíme a pracujeme. Provázanost našich zásad a jednání je prokázána certifikacemi, které vlastníme.