Online vzdělávací platforma přizpůsobená vašim potřebám

mindclass je moderní e-learningová platforma určená zejména pro organizace, které oceňují osobní rozvoj svých členů prostřednictvím celoživotního vzdělávání a školení.

mindclass zjednodušuje proces učení a nabízí možnost vytvářet účty pro zaměstnance během několika minut s možností importovat potřebné informace přímo ze softwaru pro správu, který již používáte.

Jakmile budou mít členové vaší organizace přístup k platformě, mohou začít používat vámi nahrané vzdělávací materiály nebo mají přístup k celé knihovně materiálů připravených našimi specializovanými partnery.

Vyhodnoťte proces učení týmu v reálném čase

mindclass umožňuje vytvářet testy k posouzení znalostí získaných členy organizace a odměňovat je na základě získaných výsledků.

E-learningová platforma vám také umožňuje alokovat další relevantní kurzy pro váš tým v závislosti na vašich schopnostech, úrovni znalostí, ale také na vašem osobním tempu učení.

Přístupné odkudkoli a kdykoli

mindclass je přístupná z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu, což umožňuje lidem ve vaší organizaci navštěvovat kurzy na platformě a komunikovat s ostatními studenty a učiteli, ať jsou kdekoli.

Špičkové vzdělávací materiály

Aplikace mindclass nabízí přístup k rozsáhlému počtu spolupracovníků, kteří mohou nabídnout kurzy a workshopy věnované potřebám vašeho podnikání. Platforma integruje moderní nástroje a materiály pro školení vašich zaměstnanců: kurzy v elektronické podobě (SCORM, H5P, hry), video a audio soubory, interaktivní kurzy.

Všechna zařízení v jednom řešení

Získejte zákaznická softwarová řešení pro vaši firmu.

Efektivně spravujte nejdůležitější aspekty svého podnikání.

Užijte si specializovaný design pro vaši firmu a pomoc při implementaci a integraci našich aplikací.

Šetříte prostředky potřebné k implementaci softwarových řešení.

Vyzkoušejte htss řešení zdarma a uvidíte výsledky ve vaší organizaci!

HTSS vám poskytuje kompletní portfolio softwarových řešení pro vaše podnikání ve oblasti healthcare.

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše otázky!

    Vyžádejte si demo

    Zanechte nám své kontaktní údaje a člen týmu htss vás bude brzy kontaktovat.

    Proč nám věřit?

    Kvalita našich služeb se rodí z toho, jak každý den přemýšlíme a pracujeme. Provázanost našich zásad a jednání je prokázána certifikacemi, které vlastníme.