Softwarové řešení pro oblast medicíny

Požádejte o demo

Na základě potřeb jednotlivých lékařů, klinik nebo nemocnic, HTSS vytvořila omnimedica, softwarové řešení určené pro snadné použití implementací přizpůsobených šablon a pracovních postupů. Aplikace poskytuje uživatelům rozsáhlou kontrolu nad tím, jak jsou specialisté a zdroje využívány při lékařské péči poskytované vašim pacientům. 

S aplikací medical můžete efektivně a rychle zvládnout všechny výzvy související s personálem, výkonem, kvalitou lékařského úkonu, způsobem využívání zdrojů kanceláří, klinik nebo nemocnic a výkonem vašich týmů.

Software pro měnící se obor

Centralizuje informace

omnimedica je ideální pro řízení interních a externích toků, lékařských procedur, ale také pro měření specifickou pro medicínský management. Koordinuje činnost specialistů různých specializací a automaticky distribuuje lékařské a administrativní úkoly.

Optimalizujte náklady

Aplikace omnimedica umožňuje konzultaci konkrétních KPI, hodnocení jejich vlastních výkonů a identifikaci řešení, která lze implementovat, abychom čelili možným výzvám. Toto softwarové řešení lze přizpůsobit velikosti vašeho podnikání a poskytuje zprávy, které poskytují přehled o práci jednoho nebo více úřadů, klinik nebo nemocnic.

Optimalizuje pracovní postup vašeho podnikání

Zefektivnění zdrojů používaných v lékařské praxi a každodenní řízení jsou základem úspěchu vašeho podnikání. omnimedica, softwarové řešení pro lékařskou oblast vyvinuté společností HTSS, je nástroj, který vám umožňuje optimalizovat pracovní postup sběrem informací z kliniky, kontrolou příjmového cyklu a prováděním lékařských procedur předem stanoveným způsobem. 

Data shromážděná naším řešením vám umožňují omezit chyby a zlepšit lékařský nebo manažerský úkon, snížit náklady na vaši činnost a zároveň zajistit bezpečnost a spokojenost pacientů. 

Jedním z hlavních cílů omnimedica je optimalizace pracovních postupů zkrácením času potřebného k provedení aktuálních úkolů. Software umožňuje automatický přenos úkolů na členy různých týmů a synergický přístup, který usnadňuje spolupráci mezi specialisty v různých oblastech, psychoterapeuty a administrativním personálem, aby pacientům poskytli léčbu, kterou potřebují.

Dostupnost a bezpečnost informací pacientu

Péče o pacienty je základem, na kterém se každá jednotlivá praxe, klinika nebo nemocnice stává úspěšnou firmou. omnimedica umožňuje standardizovat způsob provádění lékařského úkonu, sledovat vývoj pacientů a shromažďovat, analyzovat a předávat jejich data jiným specialistům bezpečným způsobem. 

Lékařský software poskytuje přístup k lékařské historii vašich pacientů, k informacím, které ukazují vývoj jejich zdraví v průběhu spolupráce. Informace o pacientech jsou uloženy bezpečně a uživatelé webů k nim mají snadný přístup pomocí webového portálu.

Všechny výhody v jednom řešení

Efektivně a rychle řídí všechny výzvy z oblasti medicíny.

Sleduje konkrétní KPI pro hodnocení výkonu a identifikaci řešení.

Zefektivňuje zdroje používané v lékařské praxi a v každodenním řízení.

Optimalizuje pracovní toky snížením času potřebného k provedení aktuálních úkolů.

Standardizuje způsob provádění lékařského úkonu.

Sleduje vývoj pacientů, shromažďuje, analyzuje a bezpečným způsobem předává jejich data dalším specialistům.

Bezpečně ukládá informace o pacientech pro snadný přístup uživatelů aplikací.

Vyzkoušejte htss řešení zdarma a uvidíte výsledky ve vaší organizaci!

HTSS vám poskytuje kompletní portfolio softwarových řešení pro vaše podnikání ve oblasti healthcare.

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše otázky!

    Vyžádejte si demo

    Zanechte nám své kontaktní údaje a člen týmu htss vás bude brzy kontaktovat.

    Proč nám věřit?

    Kvalita našich služeb se rodí z toho, jak každý den přemýšlíme a pracujeme. Provázanost našich zásad a jednání je prokázána certifikacemi, které vlastníme.