telemedica – Buďte vždy se svými pacienty. Kdekoli. Kdykoli

Co je to telemedica?

COVID-19 nám ukázal, že způsob, jakým mají pacienti přístup k lékařským službám, se musí změnit a vyvinout, aby vyhovoval všem jejich potřebám. Softwarové řešení eMedical umožňuje lékařům vykonávat jejich práci efektivně a bezpečně, a to jak pro pacienty, tak pro lékaře.

telemedica je software navržený tak, aby poskytoval veškerá potřebná zařízení pro poskytování služeb telemedicíny pro kliniky nebo soukromé lékaře. Aplikace spojuje pacienty se specialisty prostřednictvím audio a video hovorů, ukládá a usnadňuje přístup ke zdravotním záznamům a umožňuje správu činnosti přímo z ordinace.

Buďte vždy se svými pacienty. Kdekoli. Kdykoli

telemedica je účinný způsob, jak zvýšit efektivitu zdravotní péče, kterou vaši pacienti dostávají. K aplikaci lze přistupovat z telefonů, tabletů nebo notebooků, což umožňuje pacientům přístup k lékařským službám s větší flexibilitou, což eliminuje časová a vzdálenostová omezení.

Řešení také poskytuje lékaři potřebnou infrastrukturu pro vystavování receptů a plánování dalších lékařských výkonů ihned po konzultaci, aby měl pacient krátkou a efektivní cestu od diagnózy k léčbě.

Monitorizace na dálku

Neustálé sledování vývoje zdravotního stavu je důležitou součástí lékařské činnosti. telemedica umožňuje lékařům nastavit životně důležité parametry, které vyžadují monitorizaci a jak často je musí pacient odesílat. Software může také posílat upozornění a výstrahy, aby bylo zajištěno, že parametry nastavené lékařem budou shromažďovány s frekvencí nastavenou lékařem.

Integrace samomonitorovacích zařízení do aplikace telemedica poskytuje přehled o tom, jak se stav pacientů vyvíjí, a umožňuje specialistům poskytovat doporučení v reálném čase. To znamená lepší dodržování léčby, méně schůzek, méně návštěv na pohotovosti kvůli nepředvídaným problémům a obecně lepší výsledky pro pacienty.

Optimalizujte činnost své kliniky

telemedica je softwarové řešení, které se neomezuje pouze na usnadnění komunikace mezi pacienty a lékaři. Řešení integruje vztah, který máte se svými pacienty, pomocí řady nástrojů, které vám pomohou získat přehled o nabízených službách a spotřebovaných zdrojích. telemedica generuje statistické zprávy o výkonu lékařů, řídí plánování času a poskytuje informace o účetnictví, elektronických fakturách a historii pacientů.

telemedica navíc umožňuje pacientům zanechávat recenze lékařů, s nimiž komunikovali, aby jejich práci mohla klinika hodnotit a zlepšovat. Recenze jsou moderovány správcem a klinika je může sledovat ve formě statistik.

Nabízí veškeré potřebné zázemí pro provádění telemedicínských služeb pro kliniky nebo soukromé lékaře.

Umožňuje lékařům vykonávat jejich činnost efektivně a bezpečně jak pro pacienty, tak pro lékaře.

Zvyšuje efektivitu péče, kterou vaši pacienti dostávají.

Poskytuje lékaři potřebnou infrastrukturu pro vydávání receptů a plánování dalších lékařských služeb ihned po konzultaci

Neustále sleduje vývoj zdravotního stavu pacientů.

Spravuje čas plánování a poskytuje účetní informace

Umožňuje pacientům zanechat recenze lékařům, se kterými komunikovali, aby jejich práci mohla klinika vyhodnotit a zlepšit.

Vyzkoušejte htss řešení zdarma a uvidíte výsledky ve vaší organizaci! 

HTSS vám poskytuje kompletní portfolio softwarových řešení pro vaše podnikání ve oblasti healthcare.

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše otázky!

    Vyžádejte si demo

    Zanechte nám své kontaktní údaje a člen týmu htss vás bude brzy kontaktovat.

    Proč nám věřit?

    Kvalita našich služeb se rodí z toho, jak každý den přemýšlíme a pracujeme. Provázanost našich zásad a jednání je prokázána certifikacemi, které vlastníme.