Zakázková softwarová řešení

požádat o demo

Poskytujeme Vám zkušenosti našich specialistů s identifikací potřeb vašeho podnikání a navrhováním optimálních softwarových řešení. Implementujeme s vámi také aplikace značky HTSS, které zajistí jejich rychlou a úspěšnou adaptaci.

Abychom našim zaměstnancům a zákazníkům poskytli IT podporu, kterou potřebují, tým HTSS experimentuje s nejnovějšími technologiemi a trendy v oboru. Naše zákaznické softwarové služby se zaměřují na navrhování, prototypování, vývoj a údržbu našich řešení. Kromě toho, abychom zajistili, že dosáhnete požadovaných výsledků, poskytujeme také obchodní analýzu a podporu po implementaci.

Zakázková softwarová řešení

HTSS nabízí přizpůsobená softwarová řešení pro vaše podnikání, která zohledňují potřeby, očekávání, preference, procesy a výzvy specifické pro lékařskou a farmaceutickou oblast. Úzce spolupracujeme s vámi a vašimi týmy na vývoji, úpravě a údržbě našich produktů, abyse mohli poskytovat služby a výrobky, které vaši zákazníci potřebují.

Produkty HTSS jsou konfigurovatelné, což z nich činí perfektní kandidáty pro zákazníky téměř ve všech průmyslových odvětvích. Díky rozsáhlému souboru kompetencí týmu HTSS radíme našim klientům s cílem maximalizovat pozitivní dopad v jejich každodenní činnosti. 

Zakázková softwarová řešení, která vám HTSS poskytuje, vám pomohou spravovat nejdůležitější aspekty vašeho podnikání: prodej, účetnictví, dodavatelské řetězce nebo marketing.

Rychlé výsledky

Rychlá implementace nejnovějších technologií a softwarových řešení je základem úspěchu moderního podnikání, zejména v konkurenčním oboru, jako je medicína nebo farmaceutický obor. Tým HTSS vám dává své zkušenosti a dovednosti k zajištění rychlé implementace a včasného dodání softwarových výrobku. Tímto způsobem budete moci mít výsledky v co nejkratším čase.

 

Pomoc krok za krokem

Poskytovatelé zdravotní péče jsou v neustálé konkurenci a aby zajistily, že vám softwarová řešení poskytnou potřebnou výhodu, poskytuje HTSS specializovaný design pro vaše podnikání a také pomoc při implementaci a integraci našich aplikací do vašeho podnikání.

Optimalizujte své obchodní zdroje

Zakázková softwarová řešení nabízená HTSS vám pomohou podrobně spravovat a šetřit zdroje, které jejich implementace vyžaduje. Náklady spojené s takovou investicí jsou navíc amortizovány optimalizací nákladů a pracovních postupů každodenní práce.

Všechna zařízení v jednom řešení

Získejte zákaznická softwarová řešení pro vaši firmu. 

Efektivně spravujte nejdůležitější aspekty svého podnikání.

Užijte si specializovaný design pro vaši firmu a pomoc při implementaci a integraci našich aplikací.

Šetříte prostředky potřebné k implementaci softwarových řešení.

Vyzkoušejte htss řešení zdarma a uvidíte výsledky ve vaší organizaci!

HTSS vám poskytuje kompletní portfolio softwarových řešení pro vaše podnikání ve oblasti healthcare.

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše otázky!

0372 30 70 60

office@htss.ro

Dr. Alex Todericiu

DACH Consultant

+436769400091

alex.todericiu@htss.ro

Adrian Staicu

MBA Manager – Custom Software Division

+40723959198

adrian.staicu@htss.ro

    Vyžádejte si demo

    Zanechte nám své kontaktní údaje a člen týmu htss vás bude brzy kontaktovat.

    Proč nám věřit?

    Kvalita našich služeb se rodí z toho, jak každý den přemýšlíme a pracujeme. Provázanost našich zásad a jednání je prokázána certifikacemi, které vlastníme.