lékárně Unica 

Lékárna Unica je zónový farmaceutický řetězec, který působí ve městech Galati, Braila, Tecuci a také ve venkovských oblastech okresů Galati a Vrancea.

Hlavním cílem Unica Pharmacia je nabízet pacientům služby a produkty na nejvyšších standardech kvality a neustále zajišťovat extra péči a hodnotu pro každého jednotlivce. Farmacia Unica je cenově dostupná, přátelská lékárna, spolehlivý partner, na kterého se její zákazníci mohou vždy s důvěrou obrátit!

Výzva 

Potřeba plně integrovaného systému, touha mít kontrolu nad obchodem a umět nabídnout kvalitní služby všem pacientům byly rozhodujícími faktory při výběru řešení DataKlas. Vynalézavost managementu Unica byla pro HTSS od samého počátku výzvou, protože převádění nápadů do aplikace zahrnovalo analýzu, vývoj a testování.

Proč DataKlas 

DataKlas Pharmaceutical je ideální aplikací pro lékárny a lékárenské řetězce, protože nabízí všechny potřebné funkcionality a pokrývá všechny toky tohoto podnikání. Moduly Retail, Warehouse a Business Intelligence zajišťují plné pokrytí činnosti Farmacia Unica.

Aplikaci DataKlas, vyvinutou a implementovanou společností HTSS, si Farmacia Unica vybrala kvůli mnoha funkcím, které nabízí:

Centralizovaná správa aktivit – obecné a nomenklaturní nastavení

Definování nastavení pracovních bodů / výpisy / úpravy smlouvy, dodavatel, produkt, značka, kategorie, hierarchie, výrobce, nastavení cen

Způsob obchodní politiky – zásady slev a akcí

Režim a funkce nabízené pro přilákání a udržení zákazníků

Zajištění kontroly kvality

Skutečná podpora 24 hodin/7 dní

Implementace všech procesů

Hlášení Národnímu úřadu zdravotního pojištění (CAS)

Online kontroly pomocí integrovaného jednotného informačního systému (SIUI) a elektronického informačního systému preskripce (SIPE)

Modul Head Office, který nabízí úplnou manažerskou kontrolu nad pracovními body

Informace má okamžitý účinek ve všech pracovních bodech zaoblených na centrální základně

„Vybrali jsme si aplikací DataKlas Pharmaceutical, Wholesale a BI poskytovaných HTSS, protože jsme chtěli integrovaný systém pro lepší kontrolu nad podnikáním. DataKlas přichází s plusem na základních funkcionalitách, jako jsou ty v prodejním procesu, kde si můžeme vybrat produkt podle skóre generovaného marží. Nyní také generujeme a aktualizujeme jakýkoli typ sestav pomocí DataKlas BI. Nepřehlédnutelné by bylo oddělení podpory, které dokáže rychle reagovat a řešit nahlášené situace. S důvěrou doporučuji HTSS a aplikace, které poskytují, “ uvedl Pán Flavius Ertagan – Správce, Lékárna Unica

„Naše investice do tohoto podnikání a rozšíření na 11 pracovních bodů byly následovány volbou vysoce výkonného řešení správy lékáren. Kromě toho bylo potřeba řešení BI, které manažerům poskytne přístup k datům v reálném čase a neomezené možnosti analýzy a vytváření sestav. Tým HTSS nám poskytl sadu řešení DataKlas BI a Pharmaceutical, která dokázala splnit všechny naše potřeby. K nim se připojuje vysoká kvalita podpůrných služeb, jakýkoli problém je řešen velmi rychle 24 hodin denně,“ uvedla paní Antonela Panescu – Head Office, Lékarna Elena Ruxandra

Výhody

Jedinečná nomenklatura produktu

Návrh objednávky pro zásobování lékáren

Prodejní doporučení

Integrace zdravotní karty

Údržba databáze pacientů a věrnostních karet

Zmena BBD

Striktní záznam o poškozeném, odcizeném nebo zničeném zboží

Spotřební poukázky a vrácení konzumního dokladu

Evidence lékařských dokladů: kompenzované a bezplatné recepty, nekompenzované recepty atd.

Import nomenklatur z CANAMED a MEDEX

Reportování služeb v reálném čase do Jednotného integrovaného informačního systému (SIUI)

Stažení výpisu a elektronické faktury ve vztahu k Národní zdravotní pojišťovně (CAS)

Kontrola skladových zásob produktů v aplikaci (kontrola produktů v nomenklatuře, opravy zásob, oprava skladu, dobropis dodavatele, vrácení souhlasu dodavatele)

Zavedení platby předem

Informace s okamžitou platností ve všech pracovních bodech zaoblené na centrální základně

Integrace s dalšími používanými aplikacemi (DataKlas Wholesale, DataKlas BI)