lékárně Elena Ruxandra 

Lékárna Elena Ruxandra je farmaceutický řetězec, který působí v okrese Arges a má 11 poboček v městských i venkovských oblastech.

Lékárna Elena Ruxandra se neustále zabývá přípravou receptur podle receptury stanovené lékařem a adresované konkrétnímu pacientovi, přípravou oficiálních receptů, ale především vlastních receptů, které léčí některá onemocnění. Síť lékáren Elena Ruxandra dodává léky na předpis nebo na předpis, nabízí poradenství v oblasti kosmetické péče a nabízí pacientům poradenství ohledně léků.

Výzva 

S 11 pracovními místy je v lékárně Elena Ruxandra potřeba lepší kontroly nad činností. Chyběla unikátní produktová nomenklatura pro snadnou analýzu a v neposlední řadě pro přesnost informací ve zprávách.

Lékárna používala softwarový systém, který neposkytoval manažerům dostatek reportů, takže měli o podnikání mnohem jasnější představu.

Dalším důvodem, proč lékárna chtěla změnu, je touha využívat platformu Business Intelligence propojenou s maloobchodní aplikací a dalšími již používanými aplikacemi.

Důležitým aspektem při výběru dodavatele softwarového řešení byly manažerské a analytické reporty zpřístupněné managementu prostřednictvím aplikace DataKlas BI. Po podrobné analýze farmaceutického řetězce Elena Ruxandra se vedení rozhodlo ponechat používanou finanční aplikaci, a proto potřebuje moderní a flexibilní softwarová řešení s možnostmi rozhraní. Podpora, které se lékárně dostalo, přitom nebyla v souladu s dynamikou pracovních míst, což je aspekt, který generuje ztráty na tržbách.

Proč DataKlas 

  • Poskytuje úplnou manažerskou kontrolu nad pracovními body prostřednictvím modulu Head Office
  • Obsahuje unikátní nomenklatury pro celý řetězec – produkty, dodavatele, zákazníky – hierarchicky strukturované
  • Zahrnuje modul obchodní politiky – zásady slev a akcí
  • Integrace všech řešení DataKlas
  • Poskytuje skutečnou a rychlou podporu pro nastavení / výpisy / úpravy smlouvy, dodavatele, produkt, značku, kategorii, hierarchii, výrobce, nastavení cen, 24h/7 dní
  • Výstavba platformy a využití nejnovějších technologií

„Naše investice do tohoto podnikání a rozšíření na 11 pracovních bodů byly následovány volbou vysoce výkonného řešení správy lékáren. Kromě toho bylo potřeba řešení BI, které manažerům poskytne přístup k datům v reálném čase a neomezené možnosti analýzy a vytváření sestav. Tým HTSS nám poskytl sadu řešení DataKlas BI a Pharmaceutical, která dokázala splnit všechny naše potřeby. K nim se připojuje vysoká kvalita podpůrných služeb, jakýkoli problém je řešen velmi rychle 24 hodin denně,“ uvedla paní Antonela Panescu – Head Office, Lékárna Elena Ruxandra

Výhody

Registrace lékařských dokladů: kompenzované a bezplatné recepty, nekompenzované recepty atd.

Údržba databáze pacientů a věrnostních karet

Reportování služeb v reálném čase do Jednotného integrovaného informačního systému (SIUI)

Velmi rychlá podpora lékárny, 24 hodin/7 dní

Hlášení a vypořádání u Národního domu zdravotního pojištění (CNAS)

Provozní reporty a rozhodovací manažerské reporty s využitím modulu Business Intelligence

Použití jedinečné nomenklatury