Řešení end-to-end pro všechny vaše projekty

požádat o demo

Kompletní služby pro vaše projekty a podnikání 

Specialisté HTSS poskytují služby podle nejvyšších standardů v oboru, které řeší problémy, jako je digitální infrastruktura vašeho podnikání; vývoj přizpůsobení a údržby aplikací v našem katalogu a cloudových službách.

Co je Infrastruktura?

HTSS přistupuje k úspěchu vašeho podnikání z digitální perspektivy a nabízí softwarová řešení a služby pro všechny jeho potřeby a výzvy. Nabízíme předplatné služby založené na infrastruktuře, implementaci, údržbě a outsourcingu, softwarové služby včetně vývoje aplikací, služby migrace dat a další.

Služby IT infrastruktury, které vám nabízíme, vycházejí z hlubokého porozumění požadavkům našich zákazníků a nejnovějších technologií dostupných na trhu. Spolupracujeme s rozsáhlou sítí partnerů a zákazníků na neustálém rozšiřování a zlepšování našeho produktového portfolia.

Kompletní služby pro vaše projekty a podnikání

Specialisté HTSS poskytují služby podle nejvyšších standardů v oboru, které řeší problémy, jako je digitální infrastruktura vašeho podnikání; vývoj přizpůsobení a údržby aplikací v našem katalogu a služeb cloud.

Řešení datacenter

HTSS využívá dvě středně velká datová centra, která pokrývají všechny potřeby podnikových aplikací našich zákazníků. Získané zkušenosti nám v posledních letech umožnily implementovat osvědčené postupy v oblasti související s plánováním, akvizicí, implementací a provozem kritických platforem datových center. 

Naše týmy specialistů spolupracovaly na projektech návrhu velkých datových center pro klienty ve veřejném i soukromém prostředí. Strategická partnerství s některými z největších výrobců na technologickém trhu nám také umožňují přizpůsobit se všem výzvám vašeho provozu.

Poradenství krok za krokem

HTSS poskytuje kompletní služby pro vaše podnikání počínaje návrhem, přizpůsobením a implementací vámi zvolených softwarových řešení, instalací potřebného vybavení v podmínkách datových center a správou databází. 

Naši specialisté také poskytují potřebné rady pro výběr správných řad zařízení ve vztahu k výkonovým požadavkům. Nabízíme podporu v každé fázi plánování, nákupu, implementace a provozu, abyste mohli neustále kontrolovat své náklady. 

Zabezpečení vašich dat

Spolupracujeme se špičkovými společnostmi v oblasti informační bezpečnosti, abychom zajistili bezpečnost našich informací a našich zákazníků. Kromě toho HTSS zajišťuje implementaci záložních platforem, řešení pro obnovu po havárii a dokonce i řešení pro zajištění kontinuity provozu, takže můžete pokračovat ve své činnosti, i když nastanou nepředvídané situace.

Všechny výhody v jednom řešení

Řešení end-to-end pro všechny vaše projekty

Získejte řešení v reálném čase v případě nepředvídaných situací.

Služby založené na hlubokém pochopení požadavků našich zákazníků a nejnovějších technologiích dostupných na trhu

Nabízíme potřebné rady pro výběr správných řad zařízení ve vztahu k požadavkům na výkon.

Spolupracujeme se špičkovými společnostmi v oblasti informační bezpečnosti.

Vyzkoušejte htss řešení zdarma a uvidíte výsledky ve vaší organizaci!

HTSS vám poskytuje kompletní portfolio softwarových řešení pro vaše podnikání ve oblasti healthcare.

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše otázky!

    Vyžádejte si demo

    Zanechte nám své kontaktní údaje a člen týmu htss vás bude brzy kontaktovat.

    Proč nám věřit?

    Kvalita našich služeb se rodí z toho, jak každý den přemýšlíme a pracujeme. Provázanost našich zásad a jednání je prokázána certifikacemi, které vlastníme.