High-Tech Systems & Software vyhodnocen Clutch-em jako jeden z nejlepších vývojářů v Rumunsku pro rok 2020

Právě jsem dostal zajímavou novinku zde na High-Tech Systems & Software! Analytik Clutch Emily Koch právě volal našemu zakladateli, aby nám oznámil, že High-Tech Systems & Software je opět hodnocen jako jeden z nejlepších vývojářů v Rumunsku! Vývoj softwaru na zakázku je pro podniky důležitější než kdy jindy, aby držely krok s trendy. Proto jsme nadšeni, že nás Clutch označil za jednoho z nejlepších ERP vývojářů a konzultantů pro rok 2020!

Clutch je nejdůležitější zdroj hodnocení a recenzí B2B.  Díky nejlepším poskytovatelům v široké škále B2B segmentů má Clutch zdroje, které potřebujete, když hledáte své další poskytovatele B2B služeb. Clutch je nejvyšší standard platformy hodnocení a recenzí B2B díky své bezkonkurenční důvěře. Každá recenze je nezávisle ověřena jejich superstar zaměstnanci, takže si můžete být jisti svými hodnoceními, recenzemi a cenami Clutch!

Jsme hrdí na náš průměr pětihvězdičkové recenze na Clutch, což z nás dělá jednoho z nejlepších vývojářů Clutch v Rumunsku! Máme recenze od klientů z celého světa, kteří si naši práci pochvalují. V nedávném hodnocení manažer dodavatelského řetězce velké farmaceutické společnosti v rumunské Bukurešti ocenil vývoj a údržbu našeho ERP!  

Jsme neuvěřitelně požehnáni, že jsme jedním z nejlepších B2B poskytovatelů a vývojářů a ERP konzultantů v Rumunsku, podle Clutche. Pokud se chcete přidat ke spokojeným zákazníkům, kontaktujte nás ještě dnes!

Vyžádejte si demo

You might be also interested in