E-shop Dr. Max byl spuštěn!

E-shop Dr.Max byl komplexní projekt, který využívá platformu e-commerce Magento a je integrován s dalšími řešeními jako DataKlas Retail, HighJump WMS a Courier Management. Platforma umožňuje jejich integraci a náš tým je připraven čelit všem výzvám. Po technické analýze si specialisté vybrali jako platformu Magento kvůli zvýšenému nastavení zabezpečení, což je mimořádně důležitý aspekt v současném společenském a politickém kontextu, kdy se ochrana dat stala pro populaci jedním z nejdůležitějších aspektů.

Skutečnost, že produkty Dr. Max jsou distribuovány ve vlastním řetězci lékáren, znamená, že se všemi produkty pečlivě zachází pouze vyškolený personál.

Máme více než 5000 produktů online a více než 40 produktů pod značkou Dr.Max, přičemž všechny jsou vyvíjeny s ohledem na potřeby lidí.

„Společně s týmem, který se podílel na vývoji e-shopu Dr. Max, jsme organizovali věci po etapách tak, aby dodávaná služba byla v souladu se sledovaným účelem.

Je to projekt, na který jsme hrdí a na kterém jsme pracovali s vývojovým týmem Magento v České republice, a to nám velmi pomohlo.
Vyskytlo se mnoho výzev, protože každá zadaná objednávka prochází mnoha systémy, ale konečným výsledkem je spokojenost zákazníků, a to nás velmi těší.

Silviu  Crețu,
High-Tech Systems & Software
Team Leader PHP Projects

Vyžádejte si demo

You might be also interested in